Inel colector hibrid Ingiant RF DHS060-21-1S cu 1 canal RF + 21 de canale de semnal de putere cu diametrul de 60 mm
Scurtă descriere:
Caracteristicile produsului inelului colector hibrid RF:
Interval de temperatură -40℃~+85℃;
Producție automatizată a nodurilor cheie, cu fiabilitate și consecvență extrem de ridicate;
Design compact al structurii, funcționare lină și cuplu redus;
Detalii produs
Etichete de produs
DHS060-21-1S
Parametrii principali
Numărul de circuite
21
Temperatura de lucru
„-40℃~+65℃”
Curent nominal
poate fi personalizat
Umiditate de lucru
<70%
Tensiune nominală
0~240 VAC/VDC
Nivel de protecție
IP54
Rezistența de izolație
≥1000MΩ la 500VDC
Materialul carcasei
Aliaj de aluminiu
Rezistența izolației
1500 V c.a. la 50 Hz, 60 s, 2 mA
Material de contact electric
Metal prețios
Variația dinamică a rezistenței
<10MΩ
Specificații cablu de plumb
Sârmă flexibilă izolată cu teflon colorat și cosită
Viteza de rotație
0~600 rpm
Lungimea firului de plumb
500 mm + 20 mm
Desenul produsului:
DHS075-35